מה זה אומר שירותי מנופים?

בחיי היום יום, אנחנו לא מכירים יותר מדי בעלי מקצוע. בעלי המקצוע העיקריים שאנחנו נתקל בהם בחיי היום יום זה נהג המונית שהזמנו שיסיע אותנו בחיוך לאן שרק נרצה (במחיר מופקע כמובן), יש לנו בעיה בשירותים או בכיור? אנחנו בטח נתקשר לאינסטלטור (שרברב בעברית) שיבוא לפתוח את הסתימה או לסדר את התקלה בצנרת הראשית של המבנה אם נצטרך בכך, יש לנו תקלה בדלת? כנראה שנקרא למנעולן שיחליף את המנעול או יפרותץ אותו או בכלל לחברה לייצור דלתות שתחליף את הדלת מישנה ותקולה לחדשה, מעוצבת ומאובטחת הרבה יותר.

הפסקה קלה עם השיר – יום יום של זוהר ארגוב

אך יש גם כמה בעלי מקצוע שאנחנו לא נתקלים בהם הרבה אך הם עושים עבודת מלכים שלפעמים אנחנו לא שמים לב אליהם ואלו המנופאים (לכתבה על מנופאים לחצו על הקישור). מה הם המנופאים ומה תפקידם אצלנו בחיים? המשיכו לקרוא, למידע נוסף או דרישות עבור קורס מנופאים אתם יכולים ללחוץ כאן – רשם הקבלנים

ובכן מנופאים קיימים בהרבה תחומים בחיים שחלקם קשורים אליכם באופן ישיר וחלקם דווקא באופן עקיף.

בין שירותי מנופים של מנופאים תמצאו

  • מנופי הרבה לגובה – מנופים אלו מרימים לגובה את חומרי הבניין שאיתם בונים, בנו, ויבנו את הבתים שכל אחד ואחת מאיתנו מתגורר בו.
  • מנוף להובלות – מנופים להובלות, לשירותי הובלה הם המנופים שמגיעים על גבי רכב והם מרימים את כל ציוד החל מהציוד הכבד ביותר כגון מיטה וארון ועד הציוד הקל ביותר כגון ביגוד מהרחוב עד לחלון הבית ללא צורך במעבר בחדר המדרגות או במעלית הבניין. חוסך המון זמן בהובלה וחוסך גם המון קשיים.
  • משאיות מנוף – משאיות מנוף הינן המשאיות שלוקחות על גבן מנוף ומרימות דברים שונים. חלק מהמשאיות מנוף היותר מוכרות לנו הן משאיות המנוף של מכונית הזבל שאוספת באמצעות מנוף את הזבל ברחובות ומעלה על גבי המשאית בקלות

אז להבא שאתם נתקלים במנופאי, תנו לו כבוד, עבודתו היא מאוד חשובה לחיי היום יום של כל אחד ואחת מאיתנו וזאת עבודה לא קלה ולא פשוטה כלל וכלל.

סוגי מנופים

המאמר הובא לכם באמצעות אתר mannofim.com